Patrové postele

Hodnocení

 

 

 Postel máme postavenou šlo to jedna dvě Celá rodina sme z ní nadšeni
Je opravdu super. Spokojenost veliká po všech stránkách. Příjemná komunikace, no lepší obchod  jsem ještě neuskutečnila
D Ě K U J E M E
Spokojená zákaznice
 
 
 
postýlka je super .Kluci jsou maximálně spokojení a hlavně nám zůstalo spousta místa na hraní Takže super - bezva obchůdek, vstřícné jednání - mohu jen doporučit
 
 
 
 
DĚKUJEME !!!! Postýlka je naprosto fantastická !!!!!!!!! Karolínka nás včera donutila ji hned složit - mezitím usnula ale ráno hned běžela do pokojíku -SUPER !!! Moc děkujeme , a všem postýlky od Vás moc doporučujeme !!!!
 
Díky za postýlky. Jsou suprovní!!! Klukům se taky moc líbí. Jsem velice spokojená.
 
 
Dobrý večer,děkujeme móóc za postýlky,jsou fantastické,děti jsou moc spokojené.Také děkuji za výbornou komunikaci a Vaše rady.Všem mohu jen a jen doporučit!!!Mějte se hezky.
 
 
Dobrý den.Děkujem moc za postýlky, dětem se moc líbí a mi jsme také spokojeni. Také děkuji za výbornou komunikaci a rychlé dodání. Mějte se moc hezky.....
 
 
Moc děkujeme za krásnou postýlku, velmi příjemnou komunikaci, výbornou domluvu na předání. Prostě obchůdek za 1. Budeme uvažovat o dalším vybavení od vás, protože co se týče kvality, ceny a ochoty jste bezkonkurenční. Díky moc
 
 
 
Dobrý večer
Se zpožděním děkuji za překrásnou postýlku!!!Už je v plné práci a malé Markétce se v ní skvěle spinká. Ráda Vás doporučuji pro Vaši velkou ochotu a vstřícnost a určitě pošlu i slíbené foto postýlky.
Zdravím celou Vaši rodinku.
 

 
 
Dobrý den
ráda se přidám k maminám, hodnotícím palandu od Vás, je Ú Ž A S N Á!!!!! Složená byla v mžiku a to i bez plánku. Materiál perfektní, opravdu pevný a kvalitní. I když jsme palandu pořídili pro naše 6-ti leté dcery, už na ní spal i manžel (lehce přes 100kg) a paráda J.
Moc, moc, moc děkujeme za Vaší ochotu a trpělivost a za bezva obchůdek.!!!
Mějte se krásně.
 
 
 
Dobrý den, dnes jsme postel bezproblémově složili. Naše pětičlená rodinka ji hned vyzkoušela a dětičky se nemohly dočkat až večer ulehnou do nové patrové postele…Děkuji
 
 

 
Dobrý den, jsme z postele i Vašeho jednání nadšení. Vše bylo jak jste napsala, postel je opravdu bytelná a krásná, nedá se srovnat s tím co je v nabídce v nábytcích. Takže všem nerozhodným a váhajícím zákazníkům, jako jsme byli mi, vzkazuji KUPTE , kvalitní zboží a skvělí prodávající.
 

Moc děkujeme za rychlý obchůdek, velmi vstřícné a příjemné jednání,
rychlé dodání a vůbec. S postelí jsme velmi spokojeni, určitě můžeme
Beskydy jen doporučit.
 
Dobrý den,
chci Vám moc poděkovat za krásnou a voňavou postýlku.
Všem se moc líbí a bijeme se o to, kdo si na ní lehne. Děkuji také za velkou ochotu a příjemnou komunikaci. S pozdravem
 
 
Dobrý den. Chci poděkovat za moc pěknou a pevnou postel, taky za Vaše rychlé a spolehlivé jednání, příjemnou komunikaci a manželovi za dovoz. Všem Vás doporučuji. Mějte se pěkně.
 
Dobrý večer
jsem naprosto nadšená z vaší postele, z vaší maximální ochoty a vůbec z celé organizace obchůdku
Všem DOPORUČUJI. Vaše postýlky jsou bytelné, krásné a lehce se skládají a vy jako prodávající jste úžasná
Jsem moc spokojená a děti CHTĚJÍ chodit večer spát
 
 
Děkujeme za super obchůdek. Postel od vás je hotový luxus. Já jsem si takovou přála marně celé dětství, tak jsem ji dopřála aspoň dětem. Sice v ní budou spát teprve dnes poprvé, ale myslím, že ji můžem doporučit už teď všem!!!!!!! Milá komunikace, vše bezproblémové, to už se mi dlouho nestalo, abych byla s nákupem po všech stránkách spokojená.
Přeji vám hodně tak spokojených zákazníků, jako jsme my.
 

 
Dobrý den,děkujeme za dovoz postýlky i za milé jednání s Vámi i s Vaším manželem.Hned po přivezení jsme postýlku sestavili a holky v ní hned spaly.Jsou moc spokojené a postýlka se jim moc líbí.
 
 

 

 
Dobrý den, palandu jsme včera složili a je opravdu krásná a pevná. Malá v ní hned chtěla spinkat Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý obchůdek a také úžasnou komunikaci s Vámi i s Vaším manželem. Všem Vás mohu vřele doporučit. Mějte se krásně 
 
 

Dobrý večer.tak jsem  postel složila i bez návodu.PC jsem včera ani nezapla a nedalo mi to a hned začala skládat.O půl desáté postel stála,dneska už je nachystaná pro dítka.Moc děkuji
 

 
Konečně jsme postýlku smontovali a je nádherná!!! Moc příjemně nás překvapilo, jak je vysoká. Což Vítkovi vůbec nevadí (přistýlku používá jako schod) a nám vyhovuje. Ještě jednou děkuji za prima obchod, super komunikaci a doporučuji Vás všem známým!
 
Dobrý večer, tak palanda je už smontovaná a je perfektní Barča je z ní úplně nadšená Moc děkuji za super obchůdek a velice milé jednání !!!Mohu Vás jen DOPORUČIT!!!
 
 

Dobrý večer ,tak už mám postýlku doma a sama jsem ji i poskládala a je teda úúúúúúúúúúúúžasnáááááááááááá....Jsem maximálně spokojená!!!Moc děkuju za výborný obchůdek!!!

 

Moc děkujeme za postel, dodání supr, a když jsme konečně po svátcích pokojík vymalovali, poklidili a sestavili postel, spadla nám brada. Postel je
jednoduše úžasná, holčičky jsou nadšené a my s manželem taky, opravdu supr supr.
Takže ještě jednou Vám moc děkejeme za milou komunikaci a supr obchůdek.
 
 

Dobrý den, děkujeme za dovoz patrové postele,je opravdu pěkná a po sestavení vypadá opravdu stabilně.Dále bych chtěl poděkovat za perfektní služby a pěkný přístup k zákaznikovi.Pokud budu moct,vřele Vás doporučím.
Přeji krásný den a ještě jednou díky
 

 
Jsme moc spokojeni, postýlka je úžasná a kvalitní - to se vůbec nedá srovnat s těmi patrovkami v obchodech....
 
 

 

 

Dobrý večer,
postel už máme smontovanou a malá má v ní už dnes premiéru. Je z ní nadšená a my samozřejmě taky, splnila nám vše, jak jsme si s manželem představovali! Děkujeme Vám za milé jednání a prima obchůdek, manželovi za šikovnost a dovoz postýlky.
Mějte se hezky a přejeme Vám spoustu dalších spokojených zákazníků.
 

 

Dobrý den, děkuji za velice rychlý obchůdek a za velice příjemnou komunikaci.
Postýlka je nááááááádhernááááááááááá!!!
Vřele Vás D O P O R U Č U J I Všem nakupujícím.
Vše proběhlo na 1****.
Přeji krásný den a třeba zase někdy nashledanou
 
 
 

 

 
 Dobrý den,včera manžel dovezl postel a jsem maximálně spokojená. Jste velice milá a příjemná maminka a manžel je moc ochotný. Postel je úžasná i manžel říkal, že za tu cenu fakt luxus. Moc děkujeme a všem známým určitě budem doporučovat.. Hezký den a děkujem.
 
 

 

dobrý den postel prisli v porádku, jsou suprový, dobře se na nich i spí, dekuji moc za obchod s vámi a doporucuji vás dále:-)))

Kuršova 7, 635 00, Mobil: +420 608 141 931, E-mail: postelezmasivu-brno@seznam.cz
created by butterflyweb ©
Copyright © 2013 - Postele z masivu Brno - All rights reserved