Patrové postele

Obchodní podmínky

PODMÍNKY PRODEJE

  Postele které nabízíme jsou vyrobeny z borovicového dřeva. Pokud není uvedeno jinak, jsou vyráběny na zakázku. Standartní rozměr postelí i matrací je šíře 80cm..Je možno rozšířit i na 90cm..Tedy můžete  volit z rozměrů šíře matrace 80/90 cm, délka matrace 180/190/200 cm. Cena zůstává stejná, ať už si zvolíte jakýkoliv z rozměrů. Jiné úpravy či rozměry vždy na dotaz (máte-li např.snížený strop, i Vám je možné vyhovět-postýlky je možno upravovat). Pokud není uvedeno jinak, cena je daná za komplet, včetně všeho co je uvedeno.
  Komplet obsahuje postel v demontu, včetně roštů (laťkových), matrací molitanových (základních o tloušťce 8 cm) a dvou úložných výsuvných boxů na kolečkách.
Možno zaměnit základní matrace za zvýšené (10cm molitan) za příplatek 210Kč/kus. Širší lůžko 120-130cm za 400Kč. Postele jsou vyráběny pro námi dodávané matrace-molitan 8-10 cm. Je možné si objednat postýlku zcela bez matrací, pokud chcete použít vlastní či zakoupit jiné dle vlastního výběru. V tomto případě se odečítá z ceny 420Kč/kus. Také je i možnost objednání například jen jedné matrace v jakékoliv uvedené tloušťce, vše záleží na Vaší volbě. Pokud nechcete úložné boxy, odečet je 250/kus.
  Všechny výrobky lze objednat v přírodní, lakované nebo barevné úpravě.  Příplatek za barevné moření 400Kč.
 

Naše produkty cechuje trvalost, stabilita, bytelnost a snadná montáž. Slouží  zákazníkům již spoustu let.

 

 

ZÁRUKA A REKLAMACE

Záruční doba u veškerého zboží je 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží. Záruka se nevztahuje na zboží opotřebené běžným používáním, chybnou montáží nebo neodborným a nešetrným zacházením. V případě reklamace nás prosím kontaktujte na náš e-mail- postelezmasivu-brno@seznam.cz. Uveďte předmět reklamace, pokud možno vše zdokumentujete (nafoťte) a uveďte svůj telefonní kontakt.
 

DODACÍ LHŮTA

Po obdržení objednávky Vás budeme co nejdříve kontaktovat a sjednáme s Vámi podrobnosti. K realizaci objednávky přistupujeme po napsání závazného e-mailu s typem žádaného zboží. O obdržení e-mailu Vás budeme zpětně informovat telefonicky. Poté sdělíme přibližný  termín dokončení a dodání.
 

PRÁVO ZÁKAZNÍKA

Zákazník má právo zboží vrátit nejpozději do 14 dnů od jeho převzetí. Vrácením zboží se rozumí předání zboží přímo prodejci. Finanční částka za toto vrácené zboží bude poukázaná na účet zákazníka do 5-ti pracovních dnů po obdržení vráceného zboží. Částka za dopravné a jiné služby se nevrací. Vrácené zboží musí být nepoužité, řádně zabalené a nepoškozené.
 

DORUČENÍ

Doprava po Brně je zdarma za námi uvedených podmínek… Ostatní na dotaz… Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Možný i osobní odběr u nás v Brně.

 V případě dovozu čas a den doručení určujeme MY, samozřejmě dáváme vědět minimálně 2-3 dny předem.... V případě osobního odběru
 je nutno si postýlky vyzvednout nejpozději do 4 kalendářních dnů od oznámení že je zboží připraveno k převzetí... V opačném případě pokud se nedohodneme jinak, bude učtováno skladné 100 Kč/den... Některé postýlky mají více než 100 kg, prosíme proto při datu dovozu zajistit silnou ruku, zboží nevynášíme, předáváme k prvním uzamykatelným dveřím....

Kuršova 7, 635 00, Mobil: +420 608 141 931, E-mail: postelezmasivu-brno@seznam.cz
created by butterflyweb ©
Copyright © 2013 - Postele z masivu Brno - All rights reserved